Olympic 2.5кг Tri-Grip black rubber coated olympic plate f50 Virgin rubber

550 ден

Olympic 2.5кг Tri-Grip black rubber coated olympic plate f50 Virgin rubber

 

SKU: 5043 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 550 Поени во вредност од 55 ден!
x
12 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Virgin Ruber

Odorless

Premium Rubber

Commercial Product

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.