ПОПУСТ

Mass XXL Trec Nutrition

890 ден2,990 ден

3,290 ден

Комплетна анаболична формула за зголемување на тежина !

  • Рапидено зголемување на мускулна маса
  • Различни форми на јагленихидрати
  • 100% Сурутка протеин + Витамински комплекс

Јаглехидратен и Протеински Комплекс

Избриши
SKU: Недостапно Категории: Ознаки: