Trec Whey 100 900gr Original price was: 1,890 ден.Current price is: 1,490 ден.
Back to products
Solid Mass Gainer 5800gr Original price was: 3,390 ден.Current price is: 2,990 ден.

L Carnitine Complex 90 caps

Original price was: 890 ден.Current price is: 750 ден.

Л-КАРНИТИН КОМПЛЕКС

  • Л – КАРНИТИН + ВИТ. Б6 + ХРОМ
  • 90 таблети/800 мг
SKU: 1262 Бренд:

/

17 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Л – КАРНИТИН КОМПЛЕКС содржи специјална мешавина од Л- карнитин тартрат, хром и витамин Б6.

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.