Kaycee Tights – Burgundy Red

1,490 ден
Ако го купите ова вие заштедувате

 • Mesh Details
 • High Waist
 • Breathable
 • Elevate Technology for an improved look
 • Subtle Branding
 • Lightweight and Strong
 • Flexible
SKU: 0d66d4e26c5a Бренд:
x
19 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Kaycee Tights – Burgundy Red

 

 • Mesh Details
 • High Waist
 • Breathable
 • Elevate Technology for an improved look
 • Subtle Branding
 • Lightweight and Strong
 • Flexible

 

Earn your body, it is your greatest ASSet! The Kaycee Tights support you all the way of reaching your goals. We got you covered: Lower Leg Mesh Technology for Breathable workouts, Adjustable High Waist, Pretty Details, Detailed Gorilla Wear Women Raised Logo on the back and leg and a fit that is complementing to all your body parts. Show the people what you worked so hard for! Ready now, to work your BUTT off in the gym?

Дополнителни информации
Size

S

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.