Julian Cap Gorilla Wear

Original price was: 1,490 ден.Current price is: 1,190 ден.

Julian Cap – Black/Red

 

  • Official Gorilla Wear Cap Sticker
  • Adjustable Metal Clasp to Back
  • Slightly Pre Curved Visor
  • Front Embroidered Logo
  • Fine Details
SKU: 2142 Бренд:

На залиха

x
20 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Product description

Julian Cap – Black/Red

  • Official Gorilla Wear Cap Sticker
  • Adjustable Metal Clasp to Back
  • Slightly Pre Curved Visor
  • Front Embroidered Logo
  • Fine Details

Arrive in style and make a statement to your day to day look. The Julian cap features the new style GW logo embroidered on the front, representing the lifestyle of the real motivated like you. Refresh your daily wardrobe, the Julian cap makes an effortlessly cool addition to you daily look.nIt’s time to show the people that you are a member of the GORILLA WEAR Family. Available also in the colors Navy Blue/Black & Black/Red.

Art.no. 9917190500
Color: Black/Red
Quality: 100% Cotton, woven.

“”

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.