Hilton Seamless Sports Bra – Fuchsia

1,690 ден
Ако го купите ова вие заштедувате

  • Seamless
  • Medium Support
  • Ribbed Waistband
  • Crossed Back Detail
  • Matching Long Sleeve & Leggings
SKU: d748bb1af918 Бренд:
x
12 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Hilton Seamless Sports Bra – Fuchsia

  • Seamless
  • Medium Support
  • Ribbed Waistband
  • Crossed Back Detail
  • Matching Long Sleeve & Leggings

Steal the show with the lovely Hilton Seamless Sports Bra. The bra has a crossed back detail to make you look amazing. The Hilton Seamless Sports Bra will not limit you during your workouts, due to the medium support and sturdy fabric. This gives you freedom of movement. The sports bra is seamless so you won’t experience any irritation or friction during exercise. The Hilton set is guaranteed to be your favorite workout outfit. The set consists of a Seamless Long Sleeve with a matching Seamless Sports Bra and Seamless Leggings. All available in three different colors.

Дополнителни информации
Size

M/L

,

S/M

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.