Back to products
PROMO: Bcaa Juice 300gr Original price was: 1,390 ден.Current price is: 890 ден.

Hardcore Wear Tank Top MMA Wings

750 ден
Ако го купите ова вие заштедувате

V Shape струкирана спортска маица

Спортски изглед со истакната мускулатура

Изработена од најквалитетен 100% Природен Памук

Принт со големи димензии и врвен квалитет

SKU: / Бренд:
x
19 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Спортска маица Hardcore Style Wear

 

Дополнителни информации
Големина

XL

,

L

,

M

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.