Back to products
Trec Whey 100 900gr Original price was: 1,890 ден.Current price is: 1,490 ден.

Gym Gloves Ultra Grip – Black


Ако го купите ова вие заштедувате

Power System Фитнес нараквици

Модел Ultra Grip

SKU: / Бренд:
Ако го купите овој производ, ќе заработите 590 Поени во вредност од 59 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 590 Поени во вредност од 59 ден!
x
12 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Изработени од 4 насочна структурна, еластична и лесна ткаенина.

Супериорен менаџмент на влагата, ги одржува рацете суви и удобни за време на вежбањето.

Силиконски печат на долната страна за за подобар стисок.

Изработено во материјали со врвен квалитет.

Велкро систем за затворање.

 

Дополнителни информации
Size XL
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.