Gym Gloves Power Grip

790 ден
Ако го купите ова вие заштедувате

Power System Фитнес нараквици

Модел Power Grip

SKU: / Бренд:
Ако го купите овој производ, ќе заработите 790 Поени во вредност од 79 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 790 Поени во вредност од 79 ден!
x
20 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Дигачите на тегови ке ги ценат меките и издржливи материјали на Power Grip  специјално изработени за најтешки вежби.

Еластични материјали кои дишат за горниот дел од раката за поголема удобност и подобро управување на влагата.

Двоен слој кожа на дланката со Ergo Palm System.

Силна и долга лента за стабилизирање на зглобовите со прилагодлив притисок.

 

Дополнителни информации
Големина

XL, L, M, S, XXL

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.