Critican Greens 250gr 50servings

1,190 ден

Ultimate super-greens blend

Used in conjunction with your five-a-day

17 super-greens ingredients

Fresh natural taste

Vegetarian & Vegan Friendly

Halal Certified Product

SKU: 3359 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1190 Поени во вредност од 119 ден!
11 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.