Cellucor C4 Smart Shaker 800ml

290 ден

Смарт Шејкер од брендот Cellucor со комора која ви овозможува дополнително складирање на вашите омилени производи за тренинг

Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 290 Поени во вредност од 29 ден!
x
20 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Смарт Шејкер од брендот Cellucor со комора која ви овозможува дополнително складирање на вашите омилени производи за тренинг

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.