BioTechUSA Wave + Shaker Blue

350 ден

Wave+ is a new shaker consisting of three storage elements, in which you can store not only nutritional supplement powders, but also tablets.

Easy-to-attach, screw-on, leak-proof roof and storage elements.

 

 

Capacity:  600ml (+200ml+150ml)

SKU: 4248 Бренд:

/

18 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Wave+ is a new shaker consisting of three storage elements, in which you can store not only nutritional supplement powders, but also tablets.

Easy-to-attach, screw-on, leak-proof roof and storage elements.

 

 

Capacity:  600ml (+200ml+150ml)

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.