fbpx
,

Barbell Pad Protection inSPORTline Redroll

Сподели:

Technical description:

  • Wide, high-quality padding for maximum comfort
  • Cover made of special material that is moisture and wear resistant
  • Dimensions: length 46 cm, width 8 cm
  • Made of harmless materials
Бренд:
Достапно:

На залиха

1,090 ден

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1090 Поени во вредност од 109 ден!

Barbell Pad Protection inSPORTline Redroll

 

Barbell Pad Protection inSPORTline Redroll is made of foam and serves as a protective accessory for your neck while doing squats with a barbell or weightlifting. It is made of high-quality foam in a special moisture and sweat resistant cover. Barbell Pad inSPORTline has a Velcro fastener so that you can attach it quickly and easily. The protective pad is suitable for bars with 30 mm in diameter.

Technical description:

  • Wide, high-quality padding for maximum comfort
  • Cover made of special material that is moisture and wear resistant
  • Dimensions: length 46 cm, width 8 cm
  • Made of harmless materials

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

error: Известување: Содржината е заштитена !!