Animal Cuts 42 packs

3,490 ден

The most advanced fat burner in the world

SKU: 3722 Бренд: ,

/

12 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

 

WARNING:
Not for use by individuals under the age of 18 years.
Do not use if pregnant or nursing. Consult a physician before using this product. Not intended to replace normal food. Watch out when stacking high vitamin or caffeine content supplements.
Contains 220 mg of caffeine per serving.

KEEP OUT OF REACH OF CHILDREN.

ALLERGENS: SOY , CELERY

Нутритивни вредности

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.