BioTechUSA Iso Whey Zero 500gr 20servings Original price was: 1,690 ден.Current price is: 1,290 ден.
Back to products

Adjustable Resistance Band inSPORTline CE3320

990 ден

Technical description:

 • Multi-purpose resistance band for strengthening your entire body
 • 3 pcs of detachable rubber bands
 • Grips made of hardened plastic and soft foam
 • 7 resistance levels available
 • Band thickness: 9 mm (lowest rigidity), 10 mm, 11 mm (highest rigidity)
 • Band resistance:
  • Red: 4.5 kg
  • Green: 6.8 kg
  • Blue: 9 kg
  • Red + green: 11.3 kg
  • Red + blue: 13.5 kg
  • Green + blue: 15.8 kg
  • Red + green + blue: 20.3 kg
 • Band length: 140 cm
 • A case for easy transport and storage
SKU: 2053 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 990 Поени во вредност од 99 ден!
x
19 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Adjustable Resistance Band inSPORTline CE3320

 

Adjustable Resistance Band inSPORTline CE3320 is suitable for exercising your shoulders, chest and back. Three resistance bands with differing resistance can be freely combined into 7 resistance levels. The set includes two soft grips that can be easily connected to the rubber bands. Because exercising with this product is so effective and because it is cheap compared to more complex training equipment, it has become a popular home-use accessory.

Technical description:

 • Multi-purpose resistance band for strengthening your entire body
 • 3 pcs of detachable rubber bands
 • Grips made of hardened plastic and soft foam
 • 7 resistance levels available
 • Band thickness: 9 mm (lowest rigidity), 10 mm, 11 mm (highest rigidity)
 • Band resistance:
  • Red: 4.5 kg
  • Green: 6.8 kg
  • Blue: 9 kg
  • Red + green: 11.3 kg
  • Red + blue: 13.5 kg
  • Green + blue: 15.8 kg
  • Red + green + blue: 20.3 kg
 • Band length: 140 cm
 • A case for easy transport and storage
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.