Adjustable Barbell F30 14kg for home use or personal training

1,990 ден

Pump barbell Set

Plastic plates filled with cement

f30 Metal bar

SKU: 5042 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1990 Поени во вредност од 199 ден!
x
16 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Pump barbell Set

Plastic plates filled with cement

f30 Metal bar

 

Product intended for home use or personal training

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.