MyoFusion Advanced - 1814g - Banana Original price was: 3,390 ден.Current price is: 2,890 ден.
Back to products
MyoFusion Advanced - 1814g - Chocolate Original price was: 3,390 ден.Current price is: 2,890 ден.

Straight straightener Φ28 with plastic collar AMILA 84703

700 ден

Buffet Inside
For discs: 25mm
Collar: Plastic
+ Special collar for quick disc change

 

SKU: c42a8b17f57e Бренд:

/

14 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Buffet Inside
For discs: 25mm
Collar: Plastic
+ Special collar for quick disc change

 

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.