MyoFusion Advanced - 1814g - Vanilla Original price was: 3,390 ден.Current price is: 2,890 ден.
Back to products
Creamy Peanut Butter | 950 gr 350 ден - 390 ден

Steper Amila (44038)

1,500 ден

Stepper for home use.

Adjustable to two heights 10 and 15 cm

Dimensions 67x27cm

Material: Plastic

SKU: 1768 Бренд:

/

12 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Stepper for home use.

Adjustable to two heights 10 and 15 cm

Dimensions 67x27cm

Material: Plastic

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.