SmartShake Xtend Translucent White Shaker 800 Ml

290 ден

Designed for people on the go, SmartShake Shakers offer a unique strainer and leak-proof lid. Simple – but still smart, solid and safe from leaks. Sometimes less is so much more.

SKU: 3842 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 290 Поени во вредност од 29 ден!
x
15 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Designed for people on the go, SmartShake Shakers offer a unique strainer and leak-proof lid. Simple – but still smart, solid and safe from leaks. Sometimes less is so much more.

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.