POWER SYSTEM Strength bands FITNESS BAND SET Original price was: 990 ден.Current price is: 690 ден.
Back to products

RESISTANCE LOOP ORANGE exercise rubber bands level 1

150 ден

The RESISTANCE LOOP exercise rubber is suitable for rehabilitation exercises and fitness training 

SKU: 2190 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 150 Поени во вредност од 15 ден!
x
17 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

The RESISTANCE LOOP exercise rubber is suitable for rehabilitation exercises and fitness training These are mostly simple and inexpensive exercise aids used for rehabilitation, strengthening and strengthening of various muscle parts. You can use them for regular exercise or stretching. Exercise or strengthening rubber has many uses in exercising in fitness centers and at home, in strengthening individual muscle parts, or in rehabilitation. Depending on the training focus, you can choose from several types of strength bands, differing from each other mainly by stiffness.

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.