Bcaa POWDER 8:1:1 300 gr / 60 servings Orange Lemon Original price was: 1,490 ден.Current price is: 1,190 ден.
Back to products

Professional Exclusive Gloves


Ако го купите ова вие заштедувате

SKU: 679fcc03adaf
x
18 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Leather gym gloves with wrap for real professional
Дополнителни информации
Size

L

,

M

,

XL

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.