Back to products
Solid Mass Gainer 1kg Original price was: 990 ден.Current price is: 850 ден.

POWER SYSTEM Fitness gloves PRO GRIP


Ако го купите ова вие заштедувате

elastic and lightweight 4WAY structured fabric for better ventilation

  • ergonomically shaped palm made of top quality Amara with enhanced features
  • solid foam padding on palm side for maximum comfort and performance
  • velcro closure for tight fit
SKU: c833ee146216
Ако го купите овој производ, ќе заработите 450 Поени во вредност од 45 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 450 Поени во вредност од 45 ден!
x
11 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

elastic and lightweight 4WAY structured fabric for better ventilation

  • ergonomically shaped palm made of top quality Amara with enhanced features
  • solid foam padding on palm side for maximum comfort and performance
  • velcro closure for tight fit
Дополнителни информации
golemina

M

,

L

,

XL

,

XXL

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.