,

POWER SYSTEM Fitness gloves PRO GRIP

Сподели:

elastic and lightweight 4WAY structured fabric for better ventilation

  • ergonomically shaped palm made of top quality Amara with enhanced features
  • solid foam padding on palm side for maximum comfort and performance
  • velcro closure for tight fit
Availability:

Нема на залиха

This product is currently out of stock and unavailable.

Спореди

elastic and lightweight 4WAY structured fabric for better ventilation

  • ergonomically shaped palm made of top quality Amara with enhanced features
  • solid foam padding on palm side for maximum comfort and performance
  • velcro closure for tight fit
SKU: Недостапно Категории: , Ознаки:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “POWER SYSTEM Fitness gloves PRO GRIP”

Сè уште нема оценки.