Power Plus Fitness GLoves

590 ден
Ако го купите ова вие заштедувате

POWER SYSTEM Fitness gloves POWER PLUS

 

 • perforated, strong and durable material AirVent at back improves air circulation
 • combined with 4WAY structured insert for maximum comfort
 • padded and anatomically shaped palm for ideal grip
 • velcro closure for tight fit

 

 

 

 

 • Excellent Breathability with Great Comfort: Made with high quality lightweight perforated, strong and durable material MicroLite at back improves air circulation .
 • Super comfortable to wear even under usage for long time.
 • Combined with 4WAY structured insert for maximum comfort
 • Padded and anatomically shaped palm for ideal grip
 • Velcro closure for tight fit.
 • All Purpose Gloves: Suitable for Weight Lifting, Pull Up, Exercise, Fitness, Gym Training and General Workouts.
SKU: fadbf5ed14a8 Бренд:
Ако го купите овој производ, ќе заработите 590 Поени во вредност од 59 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 590 Поени во вредност од 59 ден!
x
20 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

POWER SYSTEM Fitness gloves POWER PLUS

 

 • perforated, strong and durable material AirVent at back improves air circulation
 • combined with 4WAY structured insert for maximum comfort
 • padded and anatomically shaped palm for ideal grip
 • velcro closure for tight fit

 

 

 

 

 • Excellent Breathability with Great Comfort: Made with high quality lightweight perforated, strong and durable material MicroLite at back improves air circulation .
 • Super comfortable to wear even under usage for long time.
 • Combined with 4WAY structured insert for maximum comfort
 • Padded and anatomically shaped palm for ideal grip
 • Velcro closure for tight fit.
 • All Purpose Gloves: Suitable for Weight Lifting, Pull Up, Exercise, Fitness, Gym Training and General Workouts.
Дополнителни информации
golemina

S

,

M

,

L

,

XL

,

XXL

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.