Nutrend Shaker Mini 300ml Pink

190 ден

Practical mini shaker for preparing your favorite shake. The shaker is an excellent tool for all athletes. You can mix a protein shake or your favourite food supplement powder in a simple way, without lumps, and you can easily take it anywhere with you. The compact packaging fits in any bag.

 • Volume 300 ml
 • Screw cap with a quality seal
 • With a sieve to ensure good mixing of the shake
 • Easy maintenance
 • No harmful BPA or DEHP are used during manufacturing
 • Made in EU
SKU: 4930 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 190 Поени во вредност од 19 ден!
x
15 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Practical mini shaker for preparing your favorite shake. The shaker is an excellent tool for all athletes. You can mix a protein shake or your favourite food supplement powder in a simple way, without lumps, and you can easily take it anywhere with you. The compact packaging fits in any bag.

 • Volume 300 ml
 • Screw cap with a quality seal
 • With a sieve to ensure good mixing of the shake
 • Easy maintenance
 • No harmful BPA or DEHP are used during manufacturing
 • Made in EU
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.