Back to products
BCAA JUICE ENERGY 500 GR Original price was: 1,990 ден.Current price is: 1,490 ден.

MUSCLEPHARM ASSAULT ENERGY+ENDURANCE FRUIT PUNCH 30 servings

Original price was: 1,790 ден.Current price is: 990 ден.

• Зголемување на сила и мускулна издржливост

• Интензивна енергија, зголемен фокус и подобрување на потрошувачката на енергија

• Го одложува заморот на мускулите, се бори против деградацијата на мускулите

• Ги враќа нивоата на АТП и менталната будност

SKU: a4e447e1cedc

/

16 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Oвој продукт за пред-тренинг содржи големи, клинички ефективни дози на состојки кои се докажани во добивање моментална енергија и ментален лифт и за подобрување на атлетските перформанси за време на интензивнот тренинг.

ASSAULT (енергија + издржливост) од страна на MusclePharm вклучува состојки поткрепени со клинички истражувања и секоја серија продукти се тестира од забранети супстанции или загадувачи. Ова го прави овој стимуланс совршен избор за сите видови спортисти, професионалци или аматери. Формулата вклучува креатин монохидрат, бета-аланин, амино киселини, витамини и други клучни состојки кои обезбедуваат неспоредлива, долготрајна енергија, го намалуваат заморот и ги зголемуваат вашите перформанси за време на интензивниот тренинг.

 

 

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.