BCAA JUICE ENERGY 300gr Original price was: 1,390 ден.Current price is: 1,090 ден.
Back to products
MyoFusion Advanced - 1814g - Banana Original price was: 3,390 ден.Current price is: 2,890 ден.

Маѕѕ Perfection – 4400 g | 73 сервирања 


Ако го купите ова вие заштедувате

Mass Perfection е протеински шејк во прав со додадени јаглехидрати, засладен со шеќери и засладувачи. Комбинацијата од протеини и јаглехидрати го прави производот идеален за добивање на телесна маса.

SKU: 7605316997a9
Ако го купите овој производ, ќе заработите 1545 Поени во вредност од 155 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 1545 Поени во вредност од 155 ден!
x
10 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Mass Perfection е протеински шејк во прав со додадени јаглехидрати, засладен со шеќери и засладувачи. Комбинацијата од протеини и јаглехидрати го прави производот идеален за добивање на телесна маса.

Нето маса: 4400 g | 73 сервирања

Состав: Овесно брашно (глутен), концентрат на протеини од млеко, инстантизиран протеински изолат од сурутка [млеко и емулгатор (соја лецитин)], инстантизиран протеински концентрат од сурутка (млеко), вкус, фруктоза, изомалтулоза** (Palatinose™), Л-глутамин,  брашно од ориз, агенс против згрутчување (силициум диоксид), згуснувач (ксантанова гума), засладувачи (ацесулфам-К, сукралоза), боја (каротеини).

** Изомалтолозата е извор на гликоза и фруктоза.

По отворањето добро затворете. Складирајте на ладно, суво и темно место.

Сериски број и рок на употреба: означено на пакувањето.

Дополнителни информации
Flavor

Banana

,

Chocolate

,

Vanilla

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.