, ,

LIFTING WRIST STRAPS NARROW

Сподели:

Belts Training TREC NUTRITION

290 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 290 Поени во вредност од 29 ден!
Спореди

Belts Training TREC NUTRITION is a very simple, but at the same time very effective way to overcome barriers to training associated with low handle force. They allow you to increase the load during exercises in which our hands and forearms refuse to obey us faster than the trained muscle group, ie. Deadlift, barbell rowing or pull-up on the stick. Belts are made of robust and ensures long-term use of the material, which pierced a very strong thread.

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “LIFTING WRIST STRAPS NARROW”

Сè уште нема оценки.