fbpx

Kennewick Sweatpants – Gray

Сподели:
  • Loose Fit
  • Drawstring Waistband
  • Matching Hoodie Available
  • Screen Printed Logo
  • Elastic Ribbed Cuffs
Бренд:
Достапно:

На залиха

2,390 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 2390 Поени во вредност од 239 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 2390 Поени во вредност од 239 ден!

Kennewick Sweatpants – Gray

  • Loose Fit
  • Drawstring Waistband
  • Matching Hoodie Available
  • Screen Printed Logo
  • Elastic Ribbed Cuffs

Designed for those rest days at home. We both know you love to train, but relaxing days are actually nice too. Especially for those days when you need to get your rest, we designed the Kennewick Set. It is super comfortable, soft to the touch, and has a loose fit. Features roomy pockets and a drawstring waistband. This is all you need to chill out. The Kennewick comes in Black and Gray.

SKU: Недостапно Категорија:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

error: Известување: Содржината е заштитена !!