HARDCORE SHAKER | 700 ml


Ако го купите ова вие заштедувате

Високо квалитетен пластичен сертифициран ЕУ шејкер за протеини

HARDCORE SHAKER | 700 ml

Color: Black & Blue

SKU: d46c5d80da2f
Ако го купите овој производ, ќе заработите 190 Поени во вредност од 19 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 190 Поени во вредност од 19 ден!
x
20 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

HARDCORE SHAKER | 700 ml

Color: Black & Blue

Дополнителни информации
boja

Black

,

Blue

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.