TREC GLOVES – PROFI


Ако го купите ова вие заштедувате

MADE OF LEATHER AND OTHER VERY DURABLE MATERIALS, PROFESSIONAL TRAINING GLOVES WITH EXTREME FREE WEIGHTS GUARANTEEING COMFORT AND DURABILITY

SKU: e832d7727e38
Ако го купите овој производ, ќе заработите 550 Поени во вредност од 55 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 550 Поени во вредност од 55 ден!
x
15 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Made of the highest quality natural leather in black / brown, professional training gloves designed for strength training. Designed taking into account the anatomical features of the male hand to ensure maximum comfort and safety. Inner side reinforced with a double layer of leather with numerous stitching. On the dorsal side and between the fingers, elastan inserts to improve hand ventilation. Comfortable and aesthetic gloves for hundreds of strong workouts.

Дополнителни информации
golemina

L

,

M

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.