GALVANIZE 100 WHEY 32 GR Original price was: 80 ден.Current price is: 60 ден.
Back to products

COMBAT 100% WHEY PROTEIN


Ако го купите ова вие заштедувате

Kлучни карактеристики

  • 25 g 100% протеин од сурутка
  • Содржи протеински изолат и концентрат од сурутка
  • Одличен вкус и лесен за мешање
  • Тестиран за забранети состојки
  • Без вештачки бои

 

SKU: 6425c60152da
Ако го купите овој производ, ќе заработите 845-1495 Поени во вредност од 150 ден-85 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 845-1495 Поени во вредност од 150 ден-85 ден!
x
10 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Ултра премиум 100% протеин од сурутка

Секоја мерица од Combat 100% Whey™ содржи 25g 100% протеин од сурутка како изолат и концентрат на протеин од сурутка за да помогне во задоволувањето на Вашите дневни потреби за пртеини. Покрај тоа, Combat 100% Whey ™ е без вештачки бои и полнила.

Добијте повеќе оД секоја мерица

Земете во било кое време од денот, пред или по тренинг, за да го поттикнете спортистот во себе со ултра премиум, квалитетно протеинско искуство.

Квалитет во најдобра смисла

Combat 100% Whey™ е тестиран за забранети супстанции, како за верификација на тврдењата за протеините наведени на амбалажата. Имаме над 20 милиони производи сертифицирани со глобално признаен Informed-Choice до денес. Во MusclePharm®, одиме на поголемо растојание за да им обезбедиме на нашите клиенти да добијат токму она што го очекуваат. Ги тестираме сите серии за забранети супстанции, како и квалитет на протеините, за да потврдиме дека доследно даваме 25 g протеини. Тоа е причината зошто милиони клиенти му веруваат на MusclePharm®.

 

 

Дополнителни информации
golemina

907гр

,

1814гр

vkus

COOKIES 'N CREAM

,

CHOCOLATE MILK

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.