Back to products
Optimum Nutrition Serious Mass 2727gr Original price was: 2,990 ден.Current price is: 2,490 ден.

CLA 1200 Green Tea 120cps.

890 ден

Amix™ CLA 1200 е продукт кој во исто време цели кон губење на акумулираните масти и задржување на мускулите. CLA 1200 не содржи стимуланси, и е дизајниран за безбедно губење на телесните масти.

SKU: 1001 Бренд:

/

15 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Amix™ CLA 1200 е продукт кој во исто време цели кон губење на акумулираните масти и задржување на мускулите. За оваа цел се потпира на две моќни состојќи кои придонесуваат до поефективно губење на мастите, како и подобрување на физичките перформанси:

✔ CLA (конјугирана линолечна киселина)

✔ Екстракт од зелен чај

CLA 1200 не содржи стимуланси, и е дизајниран за безбедно губење на телесните масти.

Бенефитите од овој производ се:

✔ Зголемена енергија

✔ Губење на телесните масти, особено околу абдоменот

✔ Подобрен мускулен тонус

 

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.