Optimum Nutrition Serious Mass 5455гр Original price was: 5,290 ден.Current price is: 3,990 ден.
Back to products

Ballinger Track Pants – Navy Blue/Black


Ако го купите ова вие заштедувате

The Gorilla Wear Ballinger Tracksuit combo is track-inspired. It entails a jacket and pants made of soft, lightweight fabric for warmth and comfort. A full-front zipper allows for easy and off dressing. A full-front zipper allows for an easy on and off dressing and has zipped pockets to conveniently store your phone. It’s time to show the people that you are a member of the GORILLA WEAR Family.

SKU: 9ec74a98bc4c Бренд:
x
15 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Ballinger Track Pants – Navy Blue/Black

The Gorilla Wear Ballinger Tracksuit combo is track-inspired. It entails a jacket and pants made of soft, lightweight fabric for warmth and comfort. A full-front zipper allows for easy and off dressing. A full-front zipper allows for an easy on and off dressing and has zipped pockets to conveniently store your phone. It’s time to show the people that you are a member of the GORILLA WEAR Family.

Color: Navy Blue/Black
Quality: 100% Polyester.

Дополнителни информации
Size

XL

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.