Amila Loop Medium (Green)-96602

290 ден

Round gym rubber, medium resistance 8kg, suitable for strengthening and repairing injuries.

Dimensions 60x5cmx0.8mm.

6kg resistance in 100% elongation

Green color

Material 100% natural latex

SKU: 1762 Бренд:

/

15 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Round gym rubber, medium resistance 8kg, suitable for strengthening and repairing injuries.

Dimensions 60x5cmx0.8mm.

6kg resistance in 100% elongation

Green color

Material 100% natural latex

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.