100% Isolate 450gr

1,090 ден

SKU: c442108ad7e1 Бренд:

/

18 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

За да градите мускулна маса, пред се, секогаш треба да обрнете внимание на редовно внесување протеини. За разлика од јаглехидратите и мастите, вашето тело не е во можност трајно да ги чува протеините. 100% Изолат е висококвалитетен извор на протеини, има малку маснотии и шеќер, има висока содржина на аминокиселини (вклучително и БЦАА) и обезбедува брза апсорпција на протеините во крвотокот. Производот е изведен од најдоброто млеко, има одлична мешавина и неверојатен природен вкус. 100% Изолат е совршен избор за секој кој води здрав животен стил, одржува совршена форма и одржува балансирана диета.

Начин на употреба: Помешаје 2 дозерки (30гр) со 250мл вода.

Дополнителни информации
Flavor

Јагода

,

Швајцарска чоколада

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.