,

Yamamoto® Nutrition Water Bottle 500ml

Сподели:

Yamamoto® Nutrition Бидон за вода

Боја: Златна – 500мл

Бренд:

190 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 190 Поени во вредност од 19 ден!

Оригинален бидон Yamamoto 500мл изработен од квалитетна европска пластика

Категории: , Ознаки: , , ,

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “Yamamoto® Nutrition Water Bottle 500ml”

Сè уште нема оценки.