Back to products
Acetyl L-CARNITINE 1000mg 60 tablets Original price was: 1,390 ден.Current price is: 1,190 ден.

Yamamoto® Nutrition Water Bottle 500ml

190 ден

Yamamoto® Nutrition Бидон за вода

Боја: Златна – 500мл

SKU: 3b96837b3e3a Бренд:

/

11 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Оригинален бидон Yamamoto 500мл изработен од квалитетна европска пластика

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.