fbpx
-32%

Xtend + Хардкор Шејкер Гратис | PROMO

Сподели:

Хардкор Понуда Бр.2
Најпродаваната Бцаа во светот Xtend + Хардкор Шејкер Гратис
Редовна цена 2180мкд
Промо цена 1490мкд
7000мг БЦАА
2500мг Глутамин
1000мг Цитрулин
1170мг Електролити
Директна дистрибуција
Проверен квалитет
Одлична цена
Достава гратис

1,490 ден 2,180 ден

Спореди

Хардкор Понуда Бр.2
Најпродаваната Бцаа во светот Xtend + Хардкор Шејкер Гратис
Редовна цена 2180мкд
Промо цена 1490мкд
7000мг БЦАА
2500мг Глутамин
1000мг Цитрулин
1170мг Електролити
Директна дистрибуција
Проверен квалитет
Одлична цена
Достава гратис

Категории:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “Xtend + Хардкор Шејкер Гратис | PROMO”

Сè уште нема оценки.