X Shock Pre Workout 60ml

60 ден950 ден

НАЈМОКЕН PRE WORKOUT ПРОИЗВОД НА ПАЗАРОТ

МЕГА ДОЗА

БЕТА АЛАНИН, КОФЕИН, ТАУРИН, ГЛУКУРОНОЛАКТОН

2 ПОРЦИИ ВО ЕДНО ШИШЕ

 

Избриши
Пиши ни на Facebook
SKU: Недостапно Категории: , , Ознаки: