Beltor Whey Grand 700g


Ако го купите ова вие заштедувате

Висока содржина на Whey изолат и концентрат 25гр во доза од 30гр

  • Одлична растворливост
  • Деликатесни вкусови
  • 0,6 гр шекер во доза
  • 0 гр масти во доза
SKU: e8af5d282b9e Бренд:
Ако го купите овој производ, ќе заработите 475 Поени во вредност од 48 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 475 Поени во вредност од 48 ден!
x
18 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Ниска содржина на шеќери+                                                           Висока содржина на протеини+

25 g протеин | 2 g јаглехидрати / 0,6 g шеќери | 0 g масти – во порција 30 g

Протеински прав за мускулна градба

Whey Grand додаток во исхраната

Начин на чување: Чувајте во добро затворена кутија, на суво место, на температура од 15-25оС. Чувајте надвор од дофат на деца.

Дополнителни информации
Flavor

Кукис, Јагода

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.