,

VENUM KONTACT SHIN AND INSTEP GUARDS

Сподели:

Високо квалитетни штитници специјално дизајнирани за боречки спортови и ММА

1,490 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1490 Поени во вредност од 149 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 1490 Поени во вредност од 149 ден!
Исчисти
Спореди

VENUM KONTACT SHIN AND INSTEP GUARDS

These high quality shinguards are especially designed for combat sports and MMA.

TECHNICAL FEATURES

  • 100% cotton: comfortable use.
  • Velcro: precise fit.
  • Maintenance provided by a stretch fabric.
  • Threading quick and easy.
  • Machine wash at 30 ° recommended.
  • Unique size.
  • Venum logo.
  • SKU : EU-VENUM-0480
  • Weight : 0.2500
SKU: Недостапно Категории: , Ознака:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “VENUM KONTACT SHIN AND INSTEP GUARDS”

Сè уште нема оценки.