V Shaped Triceps Grip PB24 PIO

1,190 ден

Technical description:

  • Grip extension for training equipment with pulleys
  • High-quality manufacture
  • High durability
  • Grips with anti-slip surface
  • Allows you to exercise otherwise inaccessible muscle areas
SKU: 5056 Бренд:

На залиха

Ако го купите овој производ, ќе заработите 1190 Поени во вредност од 119 ден!
x
11 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

V-Shaped Triceps Grip

 

The ergonomic V-shape allows you to exercise your biceps and triceps in their entire range. This grip shape also allows you to focus on normally inaccessible muscle areas, giving your training equipment new dimensions.

Technical description:

  • Grip extension for training equipment with pulleys
  • High-quality manufacture
  • High durability
  • Grips with anti-slip surface
  • Allows you to exercise otherwise inaccessible muscle areas
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.