fbpx
,

TrecWear BUMBAG SPORT – TRECTEAM CAMO

Сподели:

You are going for a workout, and you have no where to hide your phone, tablet or boxes of the key cabinet? Sports “kidney” of Trec Wear solve this problem. Zippers, durable material and stylish logo make this sachet is unique. You must have it!

990 ден

Спореди

You are going for a workout, and you have no where to hide your phone, tablet or boxes of the key cabinet? Sports “kidney” of Trec Wear solve this problem. Zippers, durable material and stylish logo make this sachet is unique. You must have it!

  • two zippers
  • stylish details
  • high quality
  • designed and manufactured in Poland

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “TrecWear BUMBAG SPORT – TRECTEAM CAMO”

Сè уште нема оценки.