TREC NUTRITION SHAKER | 700 ML – Blue

190 ден

Високо квалитетен пластичен сертифициран ЕУ шејкер за протеини

TREC NUTRITION SHAKER | 700 ML – Blue

SKU: 8e70f3599876 Бренд:

/

16 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

TREC NUTRITION SHAKER | 700 ML – Blue

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.