Yamamoto Bcaa POWDER 8:1:1 300 gr Original price was: 1,490 ден.Current price is: 1,190 ден.
Back to products
Bcaa POWDER 8:1:1 300 gr / 60 servings Orange Lemon Original price was: 1,490 ден.Current price is: 1,190 ден.

TREC BELT – FABRIC WIDE – BLACK


Ако го купите ова вие заштедувате

Квалитетен заштитен појас за вежбање

SKU: 1ea0819ef99c
Ако го купите овој производ, ќе заработите 700 Поени во вредност од 70 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 700 Поени во вредност од 70 ден!
x
13 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

High quality nylon protective belt designed for professional strength training. Its anatomical shape, expanding in the back perfectly helps maintain the correct posture during heavy barbell and dumbbell exercises. Special stitching in the lumbar region stabilizes the lower part of the spine even more, protecting it from dangerous overloads. The belt is fastened with a wide and strong velcro, with an attractive TREC NUTRITION logo on the side. Available in three sizes: S, M, L and XL.

Total length
S 90 cm
M 100 cm
L 110 cm
XL 114 cm
Дополнителни информации
Size L , M , S
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.