,

SHAKER 033 – 0,7 L NAVY-BLUE – WINNERS NEVER QUIT

Сподели:

SHAKER 033 – 0,7 L NAVY-BLUE – WINNERS NEVER QUIT

Availability:

Нема на залиха

190 ден

Нема на залиха

Спореди

SHAKER 033 – 0,7 L NAVY-BLUE – WINNERS NEVER QUIT

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.

Врз основа на 0 оценки

0.0 просек
0
0
0
0
0

Бидете првиот што ќе остави оценка “SHAKER 033 – 0,7 L NAVY-BLUE – WINNERS NEVER QUIT”

Сè уште нема оценки.