SHAKER 033 – 0,7 L NAVY-BLUE – WINNERS NEVER QUIT

190 ден

SHAKER 033 – 0,7 L NAVY-BLUE – WINNERS NEVER QUIT

SKU: 80191387b4cd

/

16 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

SHAKER 033 – 0,7 L NAVY-BLUE – WINNERS NEVER QUIT

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.