SHAKER 031 – 0,7 L BLACK-WHITE – STOP THINKING START DOING

190 ден

SHAKER 031 – 0,7 L BLACK-WHITE – STOP THINKING START DOING

SKU: 94795845d7f5

/

15 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

SHAKER 031 – 0,7 L BLACK-WHITE – STOP THINKING START DOING

Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.