,

SHAKER 017 – 0,7 l NEON GREEN – TREC TEAM

Сподели:

Shaker  for preparing nutrients with a capacity of 700 ml decorated with attractive TREC TEAM graphics.

Бренд:

190 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 190 Поени во вредност од 19 ден!

Shaker  for preparing nutrients with a capacity of 700 ml decorated with attractive TREC TEAM graphics. Two new types of flexible material were used for production, which ensures perfect fitting of all elements . Both the lid and the mouthpiece cap are screwed on the thread, making the sheikker very tight and its contents do not leak. The model is equipped with an innovative curved sieve with hexagonal holes, which allows you to obtain sheiks with an extremely uniform and creamy consistency .

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.