G-Bomb 2.0 500gr Ice Tea Original price was: 1,890 ден.Current price is: 1,390 ден.
Back to products

Scitec Shaker 700ml Neon Yellow

190 ден

Quickly and easily prepares delicious mixes, shakes, drinks and more! Just add protein powder and milk, water or fruit juice to the shaker bottle, and shake! No blenders needed!

– Just add protein powder and milk, water or fruit juice to the shaker bottle, and shake!
– No blenders needed!
– The perfect companion for travel, home, office, school, gym, or even the car!
– The 700ml size cup and cap were designed for a tight, snug, leak-free fit every time you put the lid on!

SKU: 3154 Бренд:

На залиха

x
13 Луѓе го гледаат овој производ сега!

Брза достава

Над 1000+ производи

24/7 подршка

Опис

Quickly and easily prepares delicious mixes, shakes, drinks and more! Just add protein powder and milk, water or fruit juice to the shaker bottle, and shake! No blenders needed!

– Just add protein powder and milk, water or fruit juice to the shaker bottle, and shake!
– No blenders needed!
– The perfect companion for travel, home, office, school, gym, or even the car!
– The 700ml size cup and cap were designed for a tight, snug, leak-free fit every time you put the lid on!

Дополнителни информации
boja Red , Neon Yellow , White
Предупредување

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.