, ,

SAMURAI SHADOW SHAKER | 700 ml

Сподели:

Високо квалитетен пластичен сертифициран ЕУ шејкер за протеини

SAMURAI SHADOW SHAKER | 700 ml

color: Black | Black – Red

Бренд:

190 ден

Ако го купите овој производ, ќе заработите 190 Поени во вредност од 19 ден!
Ако го купите овој производ, ќе заработите 190 Поени во вредност од 19 ден!
Исчисти

SAMURAI SHADOW SHAKER | 700 ml

color: Black | Black – Red

SKU: Недостапно Категории: , , Ознака:

Предупредувања: Не употребувајте ако сте алергични на било која од додатоците. Немојте да употребувате ако сте бремени или негувате. Не ја надминува препорачаната дневна доза. Додатоците во исхраната не треба да се користат како замена за разновидна и добро балансирана исхрана. Се препорачува урамнотежена исхрана и здрав начин на живот. Чувајте го на суво и ладно место. Да се чува подалеку од мали деца. Заштита од директна сончева светлина и замрзнување.